Sisteme nasıl giriş yapabilirim?

Sisteme giriş yapabilmek için gerekli yönlendirmelere http://uzem.erzincan.edu.tr/dosyalar/OgrenciGirisBrosuru.pdf linkinden ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı adımı ve şifremi nasıl öğrenirim?

Sisteme ilk kez giriş yapacaklar için;

Kullanıcı Adı : Öğrenci numaranız(başında "o" harfi olacak şekilde). Örn: o111255000
Şifre              :
Öğrenci numaranızın son beş rakamı. Örn: 55000 (111255000) veya
                      
TC. Kimlik numaranızın ilk beş rakamı. Örn: 46537 (46537000000)

Sistemi kullanmaya başladıktan sonra öğrenmek için;

Kullanıcı adı : Kullanıcı adı hiçbir şekilde değiştirilemez.
Şifre             : Şifrenizi unutmanız durumunda Öğrenci Yönetim Sistemi giriş sayfasında (http://oys.erzincan.edu.tr/) şifremi unuttum bölümünden alabilirler. Bunun için Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemde size kayıtlı olan e-posta adresine giriş yapmalısınız. Yeni şifreniz kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer sistemde kayıtlı olan e-posta adresi size ait değilse ya da kullandığınız e-posta adresi değilse, e-posta adresi değişikliğini program koordinatörüne başvurarak değiştirmelisiniz.
Program koordinatörü listesi (http://uzem.erzincan.edu.tr/index.php/anasayfa/duyurular/299-ortak-dersler-koordinator-listesi )

Sistemi Nasıl Kullanırım?

Sisteme giriş yapabilmek ve sistemi kullanabilmek için gerekli yönlendirmelere http://uzem.erzincan.edu.tr/dosyalar/OgrenciGirisBrosuru.pdf linkinden ulaşabilirsiniz.

Sisteme girişte sorun yaşarsam ne yapmalıyım?

Kayıtlı olduğunuz birimlerde (fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu) görevlendirilmiş program koordinatörüne sorunu bildirmelisiniz.